Antonín Augusta - Ve žních

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4532. Ve žních
Dražba ukončena:25.05.2016 19:06:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč