Antonín Augusta - Smrkový les

Olej na kartonu, 53x70 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

2929. Smrkový les
Dražba ukončena:01.10.2015 20:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč