Antonín Augusta - Pražský trh

Olej na plátně, 37x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

2737. Pražský trh
Dražba ukončena:30.09.2015 20:46:01
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč