Antonín Augusta - Podzimní les

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5847. Podzimní les
Dražba ukončena:26.10.2016 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč