Antonín Augusta - Na trhu

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3836. Na trhu
Dražba ukončena:28.01.2016 20:56:07
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč