Antonín Augusta - Na kraji lesa

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole A. Augusta, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

3884. Na kraji lesa
Dražba ukončena:28.01.2016 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč