Antonín Augusta - Modrá zima

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole A. Augusta, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5575. Modrá zima
Dražba ukončena:29.09.2016 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč