Antonín Gareis ml. - Na lavičce

Olej na plátně, 40x25 cm, monogramováno vpravo dole AG, rám, pasparta, zaskleno.

1837, Praha - 1922, Praha-Vinohrady
Žák Engerthův na pražské akademie od roku 1854. Malíř genrů a podobizen. Odcestoval do Drážďan, kde i později vystavoval. Zabýval se i náboženskou tématikou a námětem pražského měšťanstva. Kromě malby se věnoval také ilustraci.

Pozn.: V malbě drobná poškození. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2739. Na lavičce
Dražba ukončena:30.09.2015 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 08.07.2015 10:41:13 972