Anton Schwartz - Zlatý řetízek s diamantovým přívěsem, centrální diamant na přívěsu 0,40 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,44 g

Elegantní design šperku vhodný pro každodenní nošení. Diamant je osazený v obrubě, uchycený na řetízek a není  možné ho oddělit. Náhrdelník je osazený diamantem 0.40 ct, (průměr diamantu 4,8 mm) color K, clarity VS, kvalita brusu Very Good. Délka řetízku 40 cm, bílé zlato s  povrchovou ůpravou  rhodiem.Celková hmotnost 2,44 g. Certifikát vystavený prodejcem. Značeno platným ryzostním puncem. Set je nový, nenošený.

o autorovi: Diamanty a šperky SCHWARTZ, je Slovenská značka zameraná na výrobu malých sérii jedinečných zlatých šperkov osadených vysoko kvalitnými prírodnými diamantmi s certifikátmi GIA. Výroba šperkov je realizovaná výhradne na Slovensku, prevažne na objednávku zákazníka. Na výrobe šperkov participujú špičkový profesisti z oblasti 3D modelovania, 3D tlače odlievacích matríc, odlievania, opracovania odliatkov a osádzania diamantov. Pre osadené diamanty v šperkoch s certifikátom GIA je typycká ich jednoduchá verifikácia pravosti a kvality, tieto diamanty majú laserom vypálené číslo certifikátu na rundiste, viditeľné pod lupou s 20x zväčšením. Diamanty, ktoré sú osadené v šperkoch značky SCHWARTZ prechádzajú odbornou kontrolou, a sú prísne vyberané a posudzované pánom Schwartzom, s ohľadom na ich dokonalý vizuálny efekt. Pán Schwartz je na Slovensku považovaný za poprednú autoritu v oblasti diamantového obchodu s dlhoročnými praktickými skúsenosťami a vedomosťami z oblasti medzinárodného obchodu, ťažby, brúsenia, certifikácie, posudzovania kvality a hodnoty diamantov.
Medzi unikátne kusy z dielne pána Schwartza sa radia šperky pod značkou Jewelry Flora, ktoré sú stvárnením florálnych motívov. Každý šperk z kolekcie Jewelry Flora je svojím stvárnením jedinečný, a z každého modelu je vyrobený len jeden kus. Kolekcia Jewelry Flora bola zhotovená najmodernejšími výrobnými technológiami a pracovnými postupmi v oblasti výroby šperkov, šperkového dizajnu a súčasne v kombinacii s vysoko profesionálnou ručnou prácou pri finalizácii šperkov. Okrem štátneho a zodpovednostného puncu sú tieto originálne šperky z kolekcie Jewelry Flora značené puncom originality JF, ktorý potvrdzuje originalitu samotného šperku z tejto kolekcie.

97517. Zlatý řetízek s diamantovým přívěsem, centrální diamant na přívěsu 0,40 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,44 g
Dražba ukončena:21.06.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč