Anton Erhardt - Žena v závoji

Olej na plátně, 59x56 cm. Signováno vpravo dole dle F.X. Palka Ant. Erhradt 1955. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dle F.X. Palka

o autorovi: 1889 – 1961
Česko-německý malíř a grafik

307518. Žena v závoji
Dražba ukončena:06.02.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.01.2021 8:37:56 6965
500 Kč 26.01.2021 20:31:06 219