Anton Erhardt - Konvolut 2 prací: Letní krajiny

Nejdelší strana: 40 cm

Oleje na kartonu, 25x30 cm. Signovány Erhardt. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba poškozena.

o autorovi: 1889 – 1961
Česko-německý malíř a grafik

96147. Konvolut 2 prací: Letní krajiny
Dražba ukončena:04.06.2023 21:41:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč