Emil Antoine Bourdelle

67141. Herakles napínající luk

popis: Bronz, celková výška 34 cm. Signováno A. Bourdelle.

Pozn.: Pozdější odlitek. Podstavec mírně poškozen.

o autorovi: 1861 – 1929
Vlivný a plodný francouzský sochař a malíř.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 16 000 Kč