Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.
Pozn.: Pozdější signatura.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, ilustrátor, také vystudovaný psycholog.