Ante Trstenjak - Žena na dvorku

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Trstenjak. Rámováno.

Pozn.: Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, ilustrátor, také vystudovaný psycholog.

125163. Žena na dvorku
Dražba ukončena:30.10.2024 21:26:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč