Antal Neogrady - Dáma s deštníkem

Olej na kartonu, 56x77 cm. Signováno vlevo dole Neogrády A. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu parketáž. Dílo pochází z 30. let 20. století.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1861 – 1942
Maďarský malíř slovenského původu.

doporučujeme
114094. Dáma s deštníkem
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 01.04.2024 9:42:17 7167
3 000 Kč 29.03.2024 18:44:11 12027