Anna Volicerová - Proboštová - Konvolut 2 kytic

2x akvarel, 58x42 cm a 65x45 cm. Oba signovány vpravo dole A. Volicerová. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Anna Volicerová - Proboštová
306632. Konvolut 2 kytic
Dražba ukončena:17.11.2020 20:08:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.11.2020 20:03:58 6147