Anna Horáková - Avinash

Olej na kartonu, 50x40 cm Signováno vpravo dole Yuna 2015. Nerámováno.

Avinash (Nesmrtelný)

Obraz je namalován na malířské desce s plátnem, olejové barvy značky Umton, damarový lak Umton, třpytky.

Avinash z hindštiny znamená nesmrtelný, nezničitelný, věčný. Obraz zachycuje duši v pokoře k Bohu (Vyšší síle, energii, přírodě). Obraz jsem malovala v době, kdy jsem bojovala o život s těžkou nemocí. Duše září a je vyzvednuta silou k Bohu. Je to symbolika duchovna, kdy materiální svět ztrácí smysl, vše se rozpadá a zůstává jen světlo a láska.

Anna Horáková
92579. Avinash
Dražba ukončena:12.04.2023 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.04.2023 21:28:57 11435
1 000 Kč 31.03.2023 23:28:43 11249