Anna Hervertová

66358. V podzimním lese

popis: Olej na překližce, 115x95 cm. Signováno vpravo dole A. Hervertová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (24.09.2021 19:52:20) 5089
1 000 Kč 20.09.2021 22:03:52 7513