Anna Bendová

303444. Portrét mladé ženy

popis: Olej na plátně, 41x41 cm. Signováno vlevo dole Bendová 1930. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.02.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (02.02.2020 16:39:22) 4156