Anglie počátek 20. stol. - Skládací pravítko

Dřevo a mosaz. Metrická a palcová jednotka. Značeno E.H. Wilis W. Kaye Warranted Best box.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anglie počátek 20. stol.
69252. Skládací pravítko
Dražba ukončena:21.11.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.11.2021 21:30:04 1331
500 Kč 09.11.2021 16:23:59 804