Angiolini

60923. U krámu

popis: Akvarel, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Angiolini. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:56:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč