Angiolini - U krámu

Akvarel, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Angiolini. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Angiolini
60923. U krámu
Dražba ukončena:01.07.2021 19:56:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč