Aneta Krejčíková - Pestrobarevné spermie

Akryl na plátně, 100x80 cm. Nesignováno Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

"Pestrobarevné spermie" je dynamická a živá abstraktní kompozice, která využívá pestrou paletu barev. Modré, zelené, žluté, oranžové a červené kapky a linie jsou rozmístěny po celém plátně, což vytváří pocit pohybu a energie. Tento obraz evokuje vitalitu a různorodost života, stejně jako nekonečné možnosti, které nám život přináší. Techniky stříkání a kapání barvy, dodávájí dílu hravost a spontánnost.

Obraz "Pestrobarevné spermie" je oslavou života a zrození. Každá barevná kapka symbolizuje počátek nového života a nekonečné možnosti, které přicházejí s každým novým začátkem. Dynamika a rozmanitost barevného spektra odráží pestrost a vitalitu života samotného. Toto dílo tak zaujme nejen svou estetikou, ale i hlubokým významem.

Pokud hledáte jedinečný umělecký kousek, který přinese do vašeho prostoru radost a energii, "Pestrobarevné spermie" je tím pravým. Podpořte Nadační fond Kapka naděje a pořiďte si tento výjimečný obraz, který nejen ozdobí váš domov, ale také přispěje k dobré věci. ❤️

o autorovi: Aneta Krejčíková je česká herečka a stálá členka souboru Divadla na Vinohradech a Divadla Na Fidlovačce. Svojí první a nejznámější roli získala v seriálu Ulice, kde ztvárnila Gábinu Pumrovou. Dále hraje v seriálech Rapl, Volha, a ve filmech Láska je láska, Poupata, Zoufale ženy dělají zoufalé věci, Ženy a život, Vyšehrad a v mnoha dalších.

vydraženo certifikát
117905. Pestrobarevné spermie
Dražba ukončena:19.06.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč