Andy Warhol - The Dollar

Bankovka, 6x15 cm. Signováno Andy Warhol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

76632. The Dollar
Dražba ukončena:12.05.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč