Andy Warhol - Plakát k výstavě

Nejdelší strana: 105 cm

Ofset, 96x58 cm. Značeno vlevo dole Andy Warhol. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

113660. Plakát k výstavě
Dražba ukončena:24.03.2024 21:41:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč