Litografie, 96/100, 37x37 cm. Signováno v tisku. Volný list.
Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1928 – 1987 Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.