Andy Warhol - Muhammad Ali

Litografie, 38x31 cm. 84/100. Signováno v tisku Andy Warhol. Volný list.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

19283. Muhammad Ali
Dražba ukončena:17.05.2018 20:09:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč