Andy Warhol - Marylin

Nejdelší strana: 58 cm

Litografie, 36x36 cm. 18/100. Signováno vpravo dole Andy Warhol. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát Andy Warhol Collection.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

110251. Marylin
Dražba ukončena:28.01.2024 20:39:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč