Andy Warhol - Mao Ce-tung

Nejdelší strana: 58 cm

Litografie, 37x37 cm. 80/100. Signováno vpravo dole Andy Warhol. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát Andy Warhol Collection.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

111212. Mao Ce-tung
Dražba ukončena:04.02.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč