Andy Warhol - Ingrid Bergman

Litografie, 81/100, 36x36 cm. Signováno v tisku Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

vydraženo certifikát
127205. Ingrid Bergman
Dražba ukončena:27.10.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč