Andy Warhol - In the bottom of my garden III

Granolitografie, 20x27 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

13815. In the bottom of my garden III
Dražba ukončena:26.10.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč