Nejdelší strana: 58 cm
Litografie, 39x31 cm. 13/100. Signováno vpravo dole Andy Warhol. Volný list.
Pozn.: Přiložen certifikát Andy Warhol Collection.
o autorovi: 1928 – 1987 Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.