Andy Warhol - Flowers

Litografie 4/100, 32x32 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, volný list.

Pozn.: Georges Israel Editeur. Z edice Leo Casteli.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

17516. Flowers
Dražba ukončena:29.03.2018 20:29:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč