Litografie 4/100, 32x32 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, volný list. Pozn.: Georges Israel Editeur. Z edice Leo Casteli.
o autorovi: 1928 – 1987 Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.