Andy Warhol - Campbell's Vegetable Soup

Serigrafie, 45x35 cm. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko Cmua.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

20395. Campbell's Vegetable Soup
Dražba ukončena:31.05.2018 18:16:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč