Andy Warhol - Campbell´s soup noodleo´s

Litografie, 48x38 cm, signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzadu razítko CMOA (Carnegie Museum of Art)

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

15746. Campbell´s soup noodleo´s
Dražba ukončena:25.01.2018 20:54:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč