Andy Warhol - Banán

Serigrafie, 57x91 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Pozn.: Mírně poškozeno. Published and distributed by Import Images 2004 The Warhol Foundation for the Visual Arts, INC.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

28274. Banán
Dražba ukončena:13.03.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč