Serigrafie, 57x91 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo. Pozn.: Mírně poškozeno. Published and distributed by Import Images 2004 The Warhol Foundation for the Visual Arts, INC.
o autorovi: 1928 – 1987 Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.