Andy Warhol - Apple - Macintosh

Litografie, 31x31cm. 15/100. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Volný list.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

19721. Apple - Macintosh
Dražba ukončena:25.04.2018 21:54:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč