Andy Warhol - Albert Einstein

Litografie, 38x30 cm. 13x100. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Volný tisk.

o autorovi: 1928 – 1987
Americký malíř, grafik a filmový tvůrce.

19284. Albert Einstein
Dražba ukončena:17.05.2018 20:01:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč