Nejdelší strana: 100 cm
Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole A. Cieslar. Nerámováno.
o autorovi: 1981, Český Těšín
Český výtvarník polské národnosti.
V letech 2002-2006 studoval na Institutu pro umělecká studia Slezské univerzity v Katovicích.
Ve svých obrazech vytváří většinou přísně geometrické kompozice.
Jeho tvorba je ovlivněna mimo jiné také jeho otcem, známým architektem Karlem Cieslarem.