Andrej Rudavský - Vierozvestcovia

Říční kámen, zlacení, podstavec ořechové dřevo, celková výška cca 37 cm. Značeno vespod.

o autorovi: 1933 – 2016
Slovenský sochař, malíř, keramik.
Studoval na uměleckoprůmyslových školách v Bratislavě a na VŠUP v Praze. Po studiích se usadil v Podunajských Biskupiciach, kde žil a tvořil až do konce života. Námětem jeho prací byli pastevci, poutníci, bojovníci, křesťanská i pohanská témata.

123672. Vierozvestcovia
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč