Kombinovaná technika, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Bělocvetov. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1923 - 1997
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.