Andrej Bělocvětov - Sedící dívka

Kombinovaná technika, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Bělocvetov. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

301845. Sedící dívka
Dražba ukončena:01.11.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč