Andrej Bělocvětov

69425. Dětský portrét

popis: Kresba, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Bělocvetov 71. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.11.2021 16:12:52 411