Andrej Bělocvětov - Dáma v bílé halence

Olej na plátně, 66x52 cm, signováno vlevo dole A. Belocvetov 1941, rám.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3529. Dáma v bílé halence
Dražba ukončena:27.01.2016 19:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč