Andrej Barčík - Ženský akt

Kresba, 33x22 cm. Signováno vpravo dole A. Barčík 58. Nalepeno na papíře.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena Mgr. Alexandrem Kemény.

o autorovi: 1928 – 2004
Československý malíř a grafik, studoval na soukromé Škole dekorativních umění v Praze a na VŠVU v Bratislavě, žák prof. Mudrocha a Fully. Věnoval se monumentální tvorbě, malbě, kresbě, koláži a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 200 EUR

63022. Ženský akt
Dražba ukončena:12.08.2021 21:22:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč