Andrej Barčík - Odvrácený akt

Kresba. 29x19 cm. Signováno vpravo dole A.Barčík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 – 2004
Československý malíř a grafik, studoval na soukromé Škole dekorativních umění v Praze a na VŠVU v Bratislavě, žák prof. Mudrocha a Fully. Věnoval se monumentální tvorbě, malbě, kresbě, koláži a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 200 EUR

302549. Odvrácený akt
Dražba ukončena:08.12.2019 20:12:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč