Andrej Barčík - Bielé zátišie

Kombinovaná technika, 38x28 cm. Signováno vpravo dole A. Barčík 1960. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1928 – 2004
Československý malíř a grafik, studoval na soukromé Škole dekorativních umění v Praze a na VŠVU v Bratislavě, žák prof. Mudrocha a Fully. Věnoval se monumentální tvorbě, malbě, kresbě, koláži a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 200 EUR

104136. Bielé zátišie
Dražba ukončena:26.10.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč