André Masson - Měsíc

Litografie, 35x26 cm. Signováno vlevo dole v tisku André Masson. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vydáno okolo roku 1980.

o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.

78131. Měsíc
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 21.05.2022 20:32:03 10260
1 000 Kč 13.05.2022 11:12:22 9896