Litografie, 35x26 cm. Signováno vlevo dole v tisku André Masson. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Vydáno okolo roku 1980.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1897 – 1987 Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.