André Masson - Erotická představa v pěti barvách

Litografie, 45x61 cm. Signováno vpravo dole André Masson. Limitovaná edice 112/125. Ruční papír. Slepotiskové razítko Ateliér André Masson. Adjustováno na kartonu - volně vyjmutelné.

o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.

57016. Erotická představa v pěti barvách
Dražba ukončena:18.03.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč