André Masson - Bludiště

Nejdelší strana: 66 cm

Litografie 18/300, 49x33 cm. Signováno vpravo dole André Masson. Paspartováno.

o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.

78032. Bludiště
Dražba ukončena:22.05.2022 20:31:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč