Andrej Bělocvetov,...

12852. Soubor 3 kreseb

popis: Kombinovaná technika, tužka, akvarel, uhel, 23x18, 35x44, 39x23 a 52x37 cm, 2 pasparty a 2 volné listy, 2x nečit., poškozeno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

dražba ukončena: 11.10.2017 18:43:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 500 Kč