Kombinovaná technika, tužka, akvarel, uhel, 23x18, 35x44, 39x23 a 52x37 cm, 2 pasparty a 2 volné listy, 2x nečit., poškozeno.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč