Anatole France - Dvě povídky tříkrálové

Kniha, 13x9 cm, 63 stran. Vydáno v Praze 1927, z francouzštiny přeložil a typograficky upravil Karel Dyrynk. Vytištěno na holandském papíře ve 200 výtiscích, tento má číslo 73. Ozdobné iniciály, polokožená zlacená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

16333. Dvě povídky tříkrálové
Dražba ukončena:15.02.2018 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.02.2018 20:35:20 2221