Anatole France

16333. Dvě povídky tříkrálové

popis: Kniha, 13x9 cm, 63 stran. Vydáno v Praze 1927, z francouzštiny přeložil a typograficky upravil Karel Dyrynk. Vytištěno na holandském papíře ve 200 výtiscích, tento má číslo 73. Ozdobné iniciály, polokožená zlacená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.02.2018 20:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.02.2018 20:35:20 2221