Kniha, 13x9 cm, 63 stran. Vydáno v Praze 1927, z francouzštiny přeložil a typograficky upravil Karel Dyrynk. Vytištěno na holandském papíře ve 200 výtiscích, tento má číslo 73. Ozdobné iniciály, polokožená zlacená vazba. Pozn.: Mírně poškozeno.