Anastazius Papáček - Tábor - zmizelý koutek

Olej na kartonu, 37x28 cm, signatura vpravo dole A. Papáček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

6154. Tábor - zmizelý koutek
Dražba ukončena:27.10.2016 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč